Herpclair Herpes labialis gél 5 ml

5 ml

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

Ešte som tento produkt nepoužila

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• Gélové zloženie, po aplikácii neviditeľný film, zaschnutý. Vyhovuje mi to kvôli tomu, že sa nerozširuje herpes ďalej.
    • Trošku chemická vôňa a pocit na pere- ale ro je môj názor, možno to niekomu vonia.

Odporúčam tým, ktorý si nechcú lepiť náplaste určené na herpes simplex, ktoré sa niekedy odliepajú, alebo je bolestivé ich odliepanie.

ešte som nevyskúšala

Objem
5 ml

HERPCLAIR Herpes labialis gél je určený na symptomatickú liečbu herpesu na perách. Obsiahnuté látky (Chondrus crispus / červené morské riasy, karagén a xantanová guma) vytvára ochrannú vrstvu na postihnutom mieste, čím je podporený proces hojenia a obmedzí sa tak ďalšie rozšírenie. Komplex eseciálních olejov dodáva prípravku príjemnú vôňu a spolu s D-panthenolom a betaglukánom zlepšuje jeho hydratačné vlastnosti.

• Použitie: na postihnuté miesto nanášajte až 5x denne. V prípade veľmi rozšíreného herpesu či herpese trvajúcom dlhšie ako týždeň kontaktujte svojho lekára.
  • Upozornenie: v prípade kontaktu s očami okamžite vypláchnite väčším množstvom studenej vody.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Dr.Max lekáreň